Dostawa - koszt i czas

 

Jak szybko dostarczana jest paczka?

Przy wysyłce kurierem dostawa następuje maksymalnie w ciągu 48godzin, w 90% przypadków wystarczą 24 godziny, jednak nie jesteśmy w stanie tego Państwu zagwarantować.
Przy wysyłce Pocztą Polską, od 7 do 14 dni

Czas realizacji? - Kiedy zostaną wysłane przedmioty?

Czas od momentu potwierdzenia dostępności do wysłania paczki jest różny zależy od czasu księgowania płatności na naszym koncie:

  • Platnosci.pl

Przy wyborze Platnosci.pl towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od dokonania płatności.

Dostawa w 24h? - Czy jest możliwa dostawa w ciągu 24 godzin oraz w soboty?

Tak jest to możliwe dla zamówień złożonych do godziny 12:00 w dni robocze.
Procedury dostawy ekspresowej:

  1. Po złożeniu zamówienia należy zadzwonić do sklepu (tel.+48 7 2000 4000) i podać numer zamówienia.
  2. Pracownik sklepu potwierdzi możliwość wysyłki ekspresowej telefonicznie. Dostawa ekspresowa jest realizowana jedynie wysyłką kurierską i tylko przy jednym z 3 sposobów płatności:
    • przez Płatności.pl,
    • płatność przy odbiorze

Dodatkowa opłata może być naliczona w przypadku dostawy w soboty lub innych wyjątkowych okolicznościach. O dodatkowych opłatach klient zostanie poinformowany telefonicznie podczas pierwszego kontaktu.

Koszt dostawy

Koszt dostawy zależy od wymiarów paczki, wybranego sposobu dostawy i miejsca dostawy. Dokładne koszty wysyłki zamówionego towaru zostaną podane w pierwszym etapie składania zamówienia, z prawej strony okna poniżej "Koszty wysyłki to:". Informujemy jednocześnie, że przy zamówieniu kilku produktów mogą one być wysłane w kilku paczkach, mimo to opłata jest pobierana jak za 1 paczkę.