DESKI i AKCESORIA

F-one Mitu Pro 2018

4 319 zł

SKU: MITU-18

Dostępność: Brak w magazynie

Cena obejmuje: deskę z naklejonym padem.

Opis

Szczegóły

Znany i najlepiej sprzedający się model! Seria Mitu Monteiro pro Model nieustannie się rozwija zachowując walory, które sprawiają, że jest zabójczo skuteczna. W 100% poświęcona beztroskiej jeździe, stworzona przez legendarnego zawodnika do wszechstronnego użytku, czy to fale czy freestyle strapless. Dzięki szybkiemu odpalaniu i stabilności kierunkowej Mitu cieszy się powodzeniem u osób pływających na falach, a także pływających wave freestyle. Dno deski wyposażone w kanał wodny, który ułatwia lądowania oraz jazdę finami do przodu. Pokład deski w kształcie Camel Deck poprawia ułożenie stopy oraz zwiększa czucie i kontrole. 

Deska dostępna jest w wersji standardowej (PRO), karbonowej oraz bambusowej (ESL). 

SPECYFIKA ROZMIARÓW:

5'4": 162cm x 46cm - 21,5l - 3,2kg

5'6'': 167cm x 46,5cm - 22,5l - 3,35kg

5'8'': 172cm x 47cm - 23,5l - 3,5kg

5'10'': 177cm x 48,5cm - 25l - 3,75kg 

CECHY PRODUKTU

  • Znakomity ROCKER- szaleństwo manewrowania i kontroli
  • Idealnie wyważona
  • Niesamowite uczucie i wszechstronność podczas 
  • Kanał wodny na dziobie deski
  • Pady we wszystkich miejscach poruszania się 

TECHNOLOGIE

hd foam kiteoffer

HD Foam Flex

W obliczu wymagań stawianych przez riderów wave/ strapless F-One opracował warstwową konstrukcję optymalizującą sztywność deski. Flex dobrany w taki sposób maksymalizuje komfort, skrętność oraz czucie deski bez nadmiernego zwiększania jej ciężaru. 

deck-stringer-kiteoffer

Deck stringer

wraz z rozwojem pływania w stylu strapless konieczny jest rozwój sprzętu. Skoki są coraz wyższe, a lądowania coraz twardsze. By zapewnić deską dłuższą żywotność i ochronić ją prze złamaniem najbardziej wrażliwe miejsca zabezpieczone zostały drewnianymi listwami. Technologia ta stosowana jest miejscowo tak by nie zmienić elastyczności i wagi deski.

heel shock absorber kiteoffer

HD Foam Flex

W obliczu wymagań stawianych przez riderów wave/ strapless F-One opracował warstwową konstrukcję optymalizującą sztywność deski. Flex dobrany w taki sposób maksymalizuje komfort, skrętność oraz czucie deski bez nadmiernego zwiększania jej ciężaru. 

kiteoffer

Camel Deck

Pokład deski wyprofilowany jest w taki sposób, by idealnie pasował do stopy. Wzdłuż deski poprowadzone jest niewielkie wzniesienie, które przylega idealnie do profilu stopy, niezależnie od tego z którą noga jest z przodu. Zwiększa to czucie deski oraz przyczepność stopy. Technologia której głównym pomysłodawcą jest Mitu została odwzorowana z jego starej deski, na której spędził tyle czasu, że pokład przybrał kształt jego stopy. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
PŁEĆ Unisex
ILOŚĆ FINÓW w DESCE 3 SZT
RODZAJ DESKI Surf / Wave

Film produktu

Polecane produkty: