DESKI i AKCESORIA

F-one Signature 2018

4 330 zł

SKU: SIGN-18

Dostępność: Brak w magazynie

Cena obejmuje: deskę z naklejonym padem.

Opis

Szczegóły

Signature przeznaczony jest do pływania po każdego rodzaju falach. Co roku deska projektowana jest tak, by pływanie wave było jeszcze bardziej naturalne, a rider czuł większą wolność. Stabilny i łatwy w obsłudze SIGNATURE stworzony został z myślą o surfowaniu po falach każdego rodzaju. Nowy model umożliwia wykonywanie krótkich skrętów, a także długich bottom turnów. Od 2018 roku deska wyposażona jest w pięć skrzynek, dzięki temu rider sam może wybrać czy na danej sesji pływać z finami Thruster czy Quattro. Pokład deski skonstruowany został w kształcie Camel Deck, a całość została pokryta dużym padem, by zmaksymalizować komfort oraz przyczepność. Koniec z koncentracją przy poruszaniu się po desce, czas skupić się tylko i wyłącznie na fali!

SPECYFIKA ROZMIARÓW:

5'6'': 165cm x 46cm - 20l - 3,4kg

5'8'': 172cm x 46cm - 21l - 3,5kg

5'10'': 177cm x 46cm - 22l - 3,6kg 

CECHY PRODUKTU

  • Dostowana do każdego rodzaju fali
  • Zaokrąglona rufa
  • Idealnie wyważona
  • Progressive rocker
  • Niewiarygodnie skrętna  

TECHNOLOGIE

hd foam kiteoffer

HD Foam Flex

W obliczu wymagań stawianych przez riderów wave/ strapless F-One opracował warstwową konstrukcję optymalizującą sztywność deski. Flex dobrany w taki sposób maksymalizuje komfort, skrętność oraz czucie deski bez nadmiernego zwiększania jej ciężaru. 

kiteoffer

Camel Deck

Pokład deski wyprofilowany jest w taki sposób, by idealnie pasował do stopy. Wzdłuż deski poprowadzone jest niewielkie wzniesienie, które przylega idealnie do profilu stopy, niezależnie od tego z którą noga jest z przodu. Zwiększa to czucie deski oraz przyczepność stopy. Technologia której głównym pomysłodawcą jest Mitu została odwzorowana z jego starej deski, na której spędził tyle czasu, że pokład przybrał kształt jego stopy. 

heel shock absorber kiteoffer

Heel Shock Absorber 

Pod przednim padem znajduję się 5 mm warstwa pianki EVA. Pianka skutecznie absorbuje wszystkie uderzenia maksymalizując komfort pływania i zwiększając wytrzymałość deski.                                                                                               

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2018
PŁEĆ Unisex
ILOŚĆ FINÓW w DESCE 4 SZT
RODZAJ DESKI Surf / Wave