DESKI TWINTIP

F-one Trax HRD 2018

2 449 zł

SKU: T-18

Dostępność: Brak w magazynie

Cena obejmuje: deskę oraz finy Unibox.


Opis

Szczegóły

Trax to deska z wieloletnią tradycją ! Jeden z najpopularniejszych Twin Tipów na rynku. Konstrukcja deski zadowala najbardziej wymagających riderów pływających freestyle i freeride. Trax 2018 oferuje zarówno szybkość jak i komfort, a dzięki rewolucyjnej krawędzi HRD deska jest bardziej precyzyjna. 

CECHY PRODUKTU

  • Najlepsze osiągnięcia w dziedzinie freestyle/freeride
  • Krawędź w technologii HRD
  • Idealna kosntrukcja dla riderów średniozaawansowanych i zaawansowanych
  • Komfortowa oraz precyzyjna

TECHNOLOGIE

krawędź hrd

Krawędź HRD - Helical Rail Design

HRD to unikatowa technologia projektowana w 3D. Krawędź podzielona jest na trzy sekcje, w środkowej części krawędź jest cieńsza co zwiększa jej przyczepność, natomiast pod stopami jest zakrzywiona jak w przypadku desek surfingowych co zwiększa jej skrętność i komfort podczas pływania na chopie. Trax dzięki swojej budowie zadowala każdego rodzaju użytkowników, początkujący cenią sobie komfort oraz prostotę w pływaniu up wind, natomiast zaawansowani riderzy doceniają precyzję podczas wykonywania  ewolucji oraz niesamowitego popa. Technologia HRD lepiej odprowadza wodę spod deski. .

lite tech

Lite Tech

Opatentowana przez francuskiego producenta nart Rossignola, technologia zintegrowanego rdzenia drewnianego ze wstawkami z materiału TPU nadaje desce oryginalności oraz wyróżnia ją na spocie. 

concave

Concave

Concave to poprzeczne wygięcie deski. Kształt ten nadaje takich cech desce jak lepsze ostrzenie, łatwiejsze lądowania po skoku oraz lepsze odprowadzanie wody spod deski.

3d deck

3D Structure Deck

Deska jest sztywna na środku oraz zmniejszana jest jej sztywność w kierunku tipów. Deska lepiej się prowadzi i szybko reaguje na ruchy ridera. Dodatkowo zastosowanie tej technologii nie obciąża stawów.   

tip recess

Tip Recess

Redukcja objętości i wagi rdzenia daje większą giętkość deski. W połączeniu z inymi technologiami deska Trax jest sztywniejsza w środkowej sekcji a bardziej miękkam w okolicy tipów co przekłada sie na precyzyjne prowadzenie deski na halsie i dużą sprężystość przy skokach z krawędzi.

wood core

Wood core

Drewniany rdzeń to serce deski odpowiedzialne za trzy najważniejsze cechy deski takie jak: wytrzymałość, sztywność i sprężystość, czyli zdolność deski do powrotu do pierwotnego kształtu.

fins

System Unibox i finy Response

Opatentowany przez F-one system Unibox pozwala na „odchudzenie” finów co powoduje mniejszy drag deski na wodzie (wolniej spływa z wiatrem leżąc w wodzie). Asymetryczne finy poprawiają właściwości deski w pływaniu pod wiatr, a także pozwala na bardziej precyzyjne lądowanie po trickach. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2018
PŁEĆ Męska
ILOŚĆ FINÓW w DESCE 4 SZT
RODZAJ DESKI Twin tip

Film produktu