Wyprzedaż

WYPRZEDAŻ
 Latawiec F-one Bandit X 2017 | Blue/Yellow/Green

Latawiec F-one Bandit X 2017 | Blue/Yellow/Green

Cena promocyjna: 3 383 zł

Normalna cena: 5 640 zł

SKU: BBYG17

Dostępność: W magazynie


* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

To już dziesiąta odsłona kultowego latawca od F-one'a. Bandit  X jest najbardziej wszechstronnym latawcem na rynku.  Optymalny kształt powstał z połączenia klasycznego C-shape'a i Delty. Posiada duży zakres wiatrowy i znakomicie radzi sobie ze szkwałami . Sterowanie jest bardzo proste, a wyczucie latawca zajmuje nam krótką chwile. Latawiec jest bardzo przewidywalny i ma niewielkie siły na barze, dzięki czemu można go zarekomendować zarówno dla osób, które się dopiero uczą jak i dla pań. Bezproblemowo restartuje z wody, jest bardzo zwrotny i potrafi wygenerować dużo mocy.

F-one Bandit X ma duży zakres depowera, ostro płynie na wiatr a przy tym jest niewiarygodnie stabilny w każdy warunkach. Te wszystkie cechy przekładają się podczas pływania na bardzo wysokie skoki (duża winda) i długie loty (hang time), dlatego wykonywanie tików z sekcji "oldschool" będzie szczególnie przyjemne. Mało osób wie, ale Bandit był latawcem konstruowanym z myślą o pływaniu na fali, dlatego też świetnie „dryfuje” z wiatrem i niesamowicie kręci loop'y. Szybko i z wielką łatwością go wyczujesz, co pozwoli Ci skupić się na surfowaniu na fali, nie przejmując się gdzie w tym czasie znajduje się Twój latawiec. Autorska kontrukcja latawca:  Delta-Cshape również świetnie nadaję się do Freestyle, mega pop i slack na linkach pozwoli nam bezproblemowo stawiać pierwsze kroki w pływaniu unhooked. F-one Bandit X tak jak jego wcześniejsze odsłony posiada bar cztero-linkowy, system one pomp a konstrukcja oparta jest na 3 tubach poprzecznych.

 

Technologie

AUTO RELAUNCH
W sytuacji kiedy latawiec leży tubą główną na wodzie, dzięki kształtowi Delta-C latawiec automatycznie ustawia się pionowo na tip i sunie na krawędź okna wiatrowego. Pozwala to na niesamowicie szybki i łatwy relaunch kite’a.

F-one Bandit X 2017
 

CANOPY REINFORCEMENTS
Dakronowe wzmocnienia dodane na przedniej części wzmacniają jego profil w najbardziej wrażliwych na uszkodzenia miejscach, dodatkowo redukując tarcie gdy np. leży na piasku i się przesuwa.

F-one Bandit X 2017

DELTA C-SHAPE                                                                                                                                                                   Kształt Delta-C oferuje niesamowitą stabilność w powietrzu, szybkie reakcje na ruchy barem, nawet na pełnym depowerze. Generuje bardzo dużo mocy, jest bardzo stabilny w szkwałach, ma duży zakres wiatrowy a jednocześnie jest przewidywalny. Jest to opatentowany kształt F-One’a. Używany do produkcji wszystkich latawców od ośmiu lat.

 F-one Bandit X 2017
 
 

 

 

KITE TUNING
Możliwe jest podłączenie linek sterujących w 3 różnych konfiguracjach
- Przedniej (front) - większe siły na barze, wolniejsze skręcanie latawca
- Tylnej (back) - mniejsze siły na barze, szybsze skręcanie latawca

 

F-one Bandit X 2017
 

ONE PUMP COLLAR VALVE
Łatwiej można zdjąć osłonkę chroniącą wężyk na łączeniu tuby głównej z poprzeczną. Ułatwia i przyspiesza to wymianę tuby poprzecznej.

F-one Bandit X 2017
 

 TECHNOFORCE                                                                                                                                                                             Jest to bardzo wytrzymały materiał poliestrowy o dużej gęstości, jest bardzo odporny na przetarcia, rozdarcia oraz rozerwanie pod wpływem dużych napięć.

 F-one Bandit X 2017

 
 
TRAILING EDGE
Profil krawędzi natarcia nie jest już prosty jak we wcześniejszych wersjach, a jest bardziej łukowaty, w centralnej części dacron został zamieniony podwójną częścią materiału poszycia, co lepiej rozprowadza siły napięcia i utrzymuje stabilniejszy profil latawca.
F-one Bandit X 2017
 

VERTICAL CUT STRUTS
Tuby poprzeczne w Bandicie posiadają pionową linię wcięcia, która optymalizuje ratio średnicy do wytrzymałości.

F-one Bandit X 2017

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2017
TYP Pompowany
KSZTAŁT Delta C
PRZEZNACZENIE Freestyle / Wave / Freeride
ILOŚĆ ŻEBEREK 3
ILOŚĆ LINEK 4

Tabela rozmiarow