BARY

Bar F-One FOIL V1 | 4 Lines

1 799 zł

SKU: 77902-0401

Dostępność: Zapytaj o dostępność

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Bar F-One Foil V1 to nowy produkt przeznaczony do komorowych latawców F-One. Dostępny w dwóch rozmiarach: 50 i 60 cm, które w zależności, czy wolimy szybszą, czy wolniejszą reakcję latawca. Bar pasuje do latawców Halo i Diablo. Bar sprzedawany jest oddzielnie od linek, które można wybrać w zależności od preferencji: 13m, 14m, 15m, 17m lub 19m.

Lekka i odchudzona konstrucja całego systemu pozwala na komfortową i kontrolowaną jazdę. W celu redukcji dragu oraz zmniejszenia wagi pływaki są zdejmowalne. 60 centymetrowa linka de powera, po której jeździ bar podczas zaciągania i odpuszczania baru jest wykonana z bardzo odpornego materiału, który przeciwdziała przecieraniu tego newralgicznego elementu. 

Specjalnie wykonany system de-power oparty na dwóch bloczkach daje niepowtarzalną kontrolę nad ściąganiem i odpuszczaniem mocy bez żadnych przeszkód. Linki streujące posiadają regulację schowaną pod pływakami, a każdy bar jest wyposażony, w krótki 40cm leash. 

Bar jest opartty na systemie bezpieczeństwa tzw. 'flag out', który jest niezawodny w każdych warunkach. Dodatkowo przy chickenloopie jest zamontowany krętlik, który przeciwdziała obręcaniu się linek nośnych. 

Ceny linek: 

13m - 419 zł

14m - 419 zł 

15m - 459 zl

17m - 459 zł 

19m - 499 zł

TECHNOLOGIE

lowv-kiteoffer

Aluminiowy rozdzielacz

Zastąpiony na rzecz metlowego kółka, nowy lżejszy rozdzielacz linek jest lżejszy oraz dzięki zastosowaniu dłuższego elementu, linki się mniej przecierają. 


Aluminiowa przelotka

Zastosowanie nowej, znacznie lżejszej przelotki sprawia, że linka bezpieczeństwa jest bezpośrednio połączona z linką nośna co sprawia, że system bezpieczeństwa jest niezawodny.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2019