DESKI TWINTIP

Desek kite F-One Trax 2022

2 299 zł

SKU: 77213-0104

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Deska kitesurfingowa F-One Trax 2022 to deska bazująca na ksztłcie Traxa - kultowej deski F-One. Zastosowane w niej rozwiązania zarówno z Traxa jak i deski WTF!? dają niepowtarzalny efekt w postaci konstrukcji, która jest łatwa, w znaczy sposób ułatwia progres oraz jest bardzo wygodna podczas pływania. 

Rocker deski został podzielony na trzy części z wypłaszczeniem na środku, które powoduje lepsze ostrzenie oraz świetną przyczepność deski. Przejęcie pomiędzy środkową częścią do tipów zostało podobnie skontruowane jak w WTF dzięki czemu pop deski jest bardzo dobry. Podwójny concave deski (wygięcie poprzeczne) został zaprojektowany tak, żeby deska dawała maksymalne czucie oraz trzymanie krawędzi na halsie, dzięki czemu nawet przy dużych prędkościach deska jest przewidywalna i komfortowa. Konstrukcja krawędzi desek jest inspirowana krawędzią HRD, dzięki czemu deska jest grubsza pod padami i cieńsza w innych miejscach na desce co polepsza jej właściwości halsowania i odprowadzania wody z dna. 

Wersja damska oprócz grafiki i mniejszych rozmiarów jest mniej sztywna oraz znacznie lżejsza.

Deska kitesurfingowa F-One Trax 2022 dostępna jest w dwóch rozmiarach w jednym kolorze: 

136 x 40.5 cm - 2.7 kg 
137 x 42 cm - 2.8 kg

CECHY PRODUKTU

  • Świetne czucie
  • Świetny pop oraz komfort dzięki zastosowaniu konstrukcji Bi-axial 
  • Połączenie cech Traxa oraz WTFa
  • Komfortowa oraz precyzyjna

TECHNOLOGIE

double concave

Double Concave

Concave to poprzeczne wygięcie deski. Kształt ten nadaje takich cech desce jak lepsze ostrzenie, łatwiejsze lądowania po skoku oraz lepsze odprowadzanie wody spod deski. Podwójny concave w kształcie V powoduje, że deska jest bardzo stabilna podczas lądowań. 

3d

3D Structure Deck

Deska jest sztywna na środku oraz zmniejszana jest jej sztywność w kierunku tipów. Deska lepiej się prowadzi i szybko reaguje na ruchy ridera. Dodatkowo zastosowanie tej technologii nie obciąża znacząco stawów.    

wood core

Wood core

Drewniany rdzeń to serce deski odpowiedzialne za trzy najważniejsze cechy deski takie jak: wytrzymałość, sztywność i sprężystość, czyli zdolność deski do powrotu do pierwotnego kształtu.

unibox

System Unibox i finy Response

Opatentowany przez F-one system Unibox pozwala na „odchudzenie” finów co powoduje mniejszy drag deski na wodzie (wolniej spływa z wiatrem leżąc w wodzie). Asymetryczne finy poprawiają właściwości deski w pływaniu pod wiatr, a także pozwala na bardziej precyzyjne lądowanie po trickach. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2022
PŁEĆ Męska
ILOŚĆ FINÓW w DESCE 4 SZT
RODZAJ DESKI Twin tip

Produkty powiązane