DESKI KITE FOIL

Deska Kite Foil F-ONE Pocket V3

2 699 zł

SKU: 77208-0101

Dostępność: Zapytaj o dostępność

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Deska Kite Foil F-ONE Pocket V3 to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania na krótkie deski z jak najlżejszych materiałów. Dodatkowo dzięki technologii Slim Tech - deski tego typu są bardzo wytrzymałe.

Ukośnie ścięte krawędzie, podwójny concave oraz specyficzny kszatł z mocno wysuniętym najszerszym punktem na przód deski. Są to typowe deski do kite foila, których kszatłt ma być przede wszystkim łatwy i wybaczający błędy osobie która pływa. Trzy różne rozmiary zaspokoją riderów o każdej wadze szukających deski do freeride' u i carvingu. Deska jest dodatkowo bardzo poręczna w transporcie.

Deski w technologi Slim Tech zbudowane są na bazie bardzo lekkiego i sztywnego rdzenia i w całości pokryte wzmocnieniem z włókna szkalnego, które nadaje deskom sztywność oraz wytrzymałość. Solidnie wykonana wartswowa konstrukcja deski dobrze chroni krawędzie deseki przed uszkodzeniami.

Wszystkie deski tego typu wyposażone są w pada z pianki EVA, inserty na strapy oraz szyny - twin racks ze standardowym rozstawem 90mm. 

Dostępne rozmiary: 

120cm x 46cm - 3,30kg 

130cm x 47cm - 3,40kg

145cm x 50cm - 4,10kg

CECHY PRODUKTU

  • bardzo wytrzymała konstrukcja na uszkodzenia
  • mała i poręczna
  • świetnie nadająca się do carvingu

TECHNOLOGIE

twin racks

Twin Tracks

Równoległe szyny z rozstawem 90 mm są standardowym mocowaniem w wielu fimrach dzięki czemu deski sa kompatybilne z większością zestawów na rynku. Długość szyn zapewnia możliwość regulacji ułożenia masztu względem deski, dzięki czemu możemy przesuwać foila bardziej na rufę lub na dziób i regulować balans na desce. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2020

Polecane produkty: