DESKI WING FOIL

Deska Surf Foil F-ONE Rocket Surf V3 | (strap inserts)

3 769 zł

SKU: 77208-0402

Dostępność: Zapytaj o dostępność

 


* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Deska Surf Foil F-One Rocket Surf V3 - to deska zaprojektowa na z myślą o surf foilu (wersja wyposarzona w inserty na strapy). Kompaktowy rozmiar  połączony z wąską rufą zapeniają maksymalną zwrotność deski podczas foilowania.  Zwiększony litrarz w środkowej części deski i zcięte krawędzie od strony dna znacznie ułatwiają padlowanie i take off na skrzydło. Wklęsły pokład obniża środek ciężkości ridera oraz zbliża go do foila, co znacznie poprawia czucie deski w powietrzu. Wklęsły profil pokładu ułatwia również pop up. Deska Rocek Surf zbudowana została z lekkiego i wytrzymałego laminatu Bamboo Sandwitch umieszczonego dookoła rdzenia typu EPS. Takie połącznie to idealny stosunek wytrzymałości do masy i wydajności foilowania. Deska wyposarzona została w gniazdo typu Twin Track, co umozliwia montarz większości skrzydeł dostępnych na rynku. 

Model Rocket Surf dostępny jest w kilku rozmiarach oraz w wersji z insertami na strapy i bez nich. Mniejsze rozmiary świetnie spisują się do pompowania na płaskiej wodzie i surf foila za motorówką. By nie zaburzać naturalnego profilu deski pad tylny odchudzony został do minimum.  Przedni pad dołączony jest w zestawie jako dodatkowe akcesorium, które można zamontować lub nie, w zależności od osobistych preferencji. Wersja wyposarzona w inserty na strapy świetnie spisuje się jako deska Wing Foil dla osób zaawansowanych. 

DOSTĘPNE ROZMIARY

  4’2’’ x 19’
- 28 l
- 2.4 kg

  4’6’’ x 19,5’
- 33 l
- 2.6 kg

CECHY PRODUKTU

  • wykonana z drewna bambusowego,
  • kształt ułatwiający take off na fali,
  • zaprojektowania z myślą o surf foilu,
  • idealna do pompowania na płaskiej wodzie i do surf foila za motorówką,
  • zestaw zawiera deskę z naklejonym tylnym padem i przedni pad do samodzielnego montarzu,
  • łatwość i szybkość montażu, 
  • dostępna w wersji z insertami na strapy i bez nich, 

TECHNOLOGIE

full bambo

Full Bamboo 

 Zastosowanie bambusowych warstw pomiędzy włóknami szklanymi sprawia, że deska jest lżejsza oraz wytrzymała.  


Double Bamboo Deck 

Dodatkowa warstwa bambusa znajdująca się na pokładzie deski. Zwiększa odporność na powstawanie wgnieceń lub pęknięć na skutek energicznego pompowania lub przeciążeń przy foilowaniu. 

twin racks

Twin Tracks

Równoległe szyny z rozstawem 90 mm są standardowym mocowaniem w wielu firmach dzięki czemu deski sa kompatybilne z większością zestawów na rynku. Długość szyn zapewnia możliwość regulacji ułożenia masztu względem deski, dzięki czemu możemy przesuwać foila bardziej na rufę lub na dziób i regulować balans na desce. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2020