BARY

Bar F-ONE Linx 4 lines | 2022

2 549 zł

SKU: 77222-0101

Dostępność: Zapytaj o dostępność

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

F-ONE Linx Bar to niezawodny system kontroli latawca, dostępny w dwóch rozmiarach 38/45cm i 45/52cm. Model na 2022 rok posiada kilka ulepszeń, które zwiększają jego wytrzymałość i podnoszą komfort pływania. Drążek ma niewielką średnicę i wygodny grip, dzięki czemu dobrze się układa i nie męczy rąk. Na krańcach baru znajdują się zintegrowane pływaki, które unoszą go na powierzchni wody i jednocześnie umożliwiają regulację szerokości. Nowy model posiada mocno zmodernizowany depower, w którym linka centralna ma prostokątny kształt, a wewnątrz niej poprowadzona została linka bezpieczeństwa. Rozwiązanie tego typu zapobiega przecieraniu się linki bezpieczeństwa i jest wygodniejsze dla palców. Trymer depowera, czyli klasyczna knaga został odchudzony i pomniejszony dzięki czemu jest bardziej precyzyjny i łatwiejszy w użyciu. 

Linx bar kompatybilny jest ze wszystkimi latawcami marki F-ONE. Istnieje możliwość przełączenia pomiędzy wysokim, a niskim V. Modele Bandit, Bandit S i Bullit podłączane są na górnym V, a Breeze, Furtive i ONE na dolnym. Powyżej chicken loopa umieszczony został manualny krętlik, który umożliwia ręczne odkręcenie linek nośnych po skokach z rotacją. Na dole chicken loopa znajduję się automatyczny krętlik linki bezpieczeństwa, z opcją podpięcia suicide. Linx bar posiada niezawodny jednolinkowy system bezpieczeństwa, który po aktywacji w 100% depoweruje latawiec. 

CECHY PRODUKTU

  • 30% sztywniejsze linki,
  • aluminiowe przelotki
  • nowy krętlik przy chickenloopie,
  • regulacja szerokości,
  • nowy powlekany depower z linką bezpieczeństwa w środku,
  • niezawodny system bezpieczeństwa
  • lżejszy i bardziej precyzyjny trymer depowera.

TECHNOLOGIE

 

lowv-kiteoffer

Aluminiowy rozdzielacz

Zastąpiony na rzecz metlowego kółka, nowy lżejszy rozdzielacz linek jest lżejszy oraz dzięki zastosowaniu dłuższego elementu, linki się mniej przecierają. 


Aluminiowa przelotka

Zastosowanie nowej, znacznie lżejszej przelotki sprawia, że linka bezpieczeństwa jest bezpośrednio połączona z linką nośna co sprawia, że system bezpieczeństwa jest niezawodny.


Powlekany depower 

Linka bezpieczeństwa została umieszczona wewnątrz prostokątnej powlekanej linki depowera, co zwieksza jej wytrzymałość i zapobiega przecieraniu się. Takie rozwiązanie jest również przyjemniejsze w doktyku. 

lowv-kiteoffer

Krętlik linki bezpieczeństwa 

Nowy minimalistyczny krętlik linki bezpieczeństwa składa się z plastikowej zawleczki i pierścienia ze stali nierdzewnej, do której przypinany jest leash. Całość jest kompaktowa, nie plącze się na chicken loopie i automatycznie odkręca linkę bezpieczeństwa. 


Knaga ze stali nierdzewnej

Regulacja mocy odbywa się przy pomocy klasycznej i niezawodnje knagi, która w nowym modelu została nieco odchudzona i pomniejszona. Takie rozwiązanie sprawiło, że system jest bardziej precyzyjny i jeszcze łątwiejszy w użyciu. 


Niskie/wysokie V

System, który sprawia, że bary LINX są kompatybilne z wszystkimi 4 linkowymi, pompowanymi latawcami F-One. Niskie V jest dedykowane pod latawce: Furtive, Breeze, One. Wysokie V jest charakterystyczne dla Bandit, Bandita S oraz Bullita. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2022