Wyprzedaż

WYPRZEDAŻ
 Zestaw Kite Foil F-One IC6 V2

Zestaw Kite Foil F-One IC6 V2

Cena promocyjna: 2 699 zł

Normalna cena: 3 599 zł

SKU: HFPI-850-V2

Dostępność: W magazynie

Cena obejmuje zestaw: main rod, przednie skrzydło, fuselage, maszt, stabilizator, top mast oraz śruby.

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Najnowszy w serii na 2018 zestaw do kitefoil zrobiony w technologii IC6 czyli wtryskiwanego carbonu. Skrzydło i stabilizator tego zestawu są bardzo wytrzymałe i trwałe a co za tym idzie odporne na drobne wgniecienia i pęknięcia co w głównej mierze odróżnia je od carbonu. 

Przednie skrzydło z wtopionym w swoją strukture aluminiowym insertem połączone jest zaledwie jedną śrubą z całością masztu.
Maszt i kadłub (fuselage) całego zestawu został zrobiony z aluminium. Na jego górze znajduje się płyta podłaczeniowa do deski. Dostępne są 4 rodzaje różnych płyt dla pełnej kompatybilności z każdym dostępnym sprzętem na rynku.
Sam zestaw podczas pływania charakteryzuje się progresywnym startem, a samo pływanie jest przyjemne i bardzo stabilne bez jakichkolwiek zakłóceń.

CECHY PRODUKTU

  • bardzo przystępny z dużym potencjałem progresu nauki pływania
  • idealny jako pierwszy zestaw do nauki Kitefoila
  • wszechstronny, przewidywalny i intuicyjny
  • przystosowany do wszystkich desek kitefoil - możliwość dobrania palet przyłączeniowych (Plate, KF, Deep KF, Tuttle)
  • wiele możliwości zastosowania

  • powierzchnia przedniego skrzyła 850cm2
  • lekka waga zestawu
  • odporny na wgniecenia i uszkodzenia materiał IC6
  • łatwość i szybkość montażu 

TECHNOLOGIE

injected carbon

Injected Carbon

IC6 - technologia wtryskiwanego carbonu, czyli połaczenie jego włókien z materiałem kompozytowym w celu wtłocznia go pod ciśnieniem do odpowiedniej formy.
W foilach F-One technologia ta wykorzystywana jest do przedniego skrzydła oraz tylnej lotki - stabilizatora. Otrzymane części charakteryzują się twardośćią i sztywnośćia klasycznego carbonu przy zachowaniu odporności na wgniecenia i ekstremalną wytrzymałością materiału bazowego, jednocześnie znacznie obniżając cenę całego zestawu.

front wing

Przednie skrzydło

Przednie skrzydło z wtopionym w swoją strukture aluminiowym insertem połączone jest zaledwie jedną śrubą z całością masztu. 

- materiał IC6 z aluminiowym rdzeniem zapewnia precyzjne połaczenie z fuselagem jedną śrubą
- powierzchnia 850cm2
- waga 1,09kg

masts

Wymienialne Maszty

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały precyzyjnie odlane z jednego kawałka aluminium zapewniając przyjemne uczucie lewitacji bez zbędnych zakłócen przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałosci.  Wszystkie maszty aluminiowe są kompatybilne i są dostępne w pięciu długościach: 45 cm / 55 cm / 65 cm / 75 cm / 85 m.

stabilizator

Stabilizator

Stabilizator - tylna lotka jest uzupełnieniem przedniego skrzydła i całego zestawu. Jego powierzchnia to 300cm2, które zapewniają fantastyczną kontrole w każdej sytuacji. Zrobiony w technologii wtryskiwanego karbonu.

alu parts

Części Alumium

 Wszystkie aluminiowe części foili F-One za wyjątkiem masztów są wycinane na maszynie CNC dzięki czemu dokładność elementów sięga 0,2 mm. 

fuselage

Fuselage

- materiał Aluminium 6061
- długość 42cm
- waga 450gr

top parts

Top Parts

Górna część masztu połączona jest do deski za pomocą specjalnej płyty różnej w zależnośći od typu deski i skrzynki w niej zamonotowanej. Dostępne są: szyna - plate, KF box, Deep KF box, Tuttle box.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2018

Polecane produkty: