BESTSELLERY

Kamizelka Manera Impact Vest | Ink Blue

589 zł

SKU: 22205-0200-IB

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Zastosowanie materiału Shotgum oraz neoprenu X10D sprawia, że kamizelka Manera Imact Vest jest bardzo komfortowa oraz świetnie zabezpiecza ciało przed uderzeniami o wodę. Technologa Anti-Slip przeciwdziała podchodzeniu kamizelki do góry, a brak zamka sprawia, że jest lekka oraz bardzo rozciągliwa. 

CECHY PRODUKTU

  • Brak zamka
  • Rozciągliwa
  • Solidna
  • Przeznaczone miejsce na trapez

TECHNOLOGIE

ubieranie

Zakładanie kamizelki

Jest to impact, który nie posiada zamka, przez co jest bardzo rozciągliwa. Zakładanie jest proste przy użyciu odpowiedniej techniki. 


Harness Zone

Kamizelka jest przeznaczona głównie dla kitesurferów, dlatego posiada na plecak miejsca na trapezy. Jest kompatybilna z większością trapezów na rynku, a pasuje idealnie z trapezami Manera. Z przodu kamizelki jest miejsce na spreaderbar z hakiem. 

anti-slip

Anti-Slip

Kamizelka posiada paski żelowe, które przeciwdziałają podchodzeniu kamizelki do góry zarówno założonej na gołe ciało oraz na piankę.  

shot-gum

Shot Gum Foam

Zastosowanie w piance Shot Gum w środku kamizelki większych pęcherzyków powietrza daje mniejszą wagę, uczucie miękkości oraz świetnie absorbuje uderzenia o wodę. Takie cechy produktu sprawiają, że jest wygodna i świetnie spełnia swoje zadanie.

 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT Manera
ROCZNIK 2020

Tabela rozmiarow

tabela rozmiarow