PRODUKTY kupione w programie Gwarantowane-Używane  objęte są gwarancje autentyczności stanu technicznego opisanego w CERTYFIKACIE KiteOffer.com

 

Program Gwarantowane-Używane – to pośrednictwo w kupnie/sprzedaży sprzętu prywatnego, z gwarancją udzielaną przez firmę KiteOffer.com. Pracownik KiteOffer.com wykona zdjęcia i sprawdzi sprzęt wg. ściśle opisanych procedur i przygotuje PISEMNY CERTYFIKAT.

 

 

 

 

DLA KOGO JEST SKIEROWANY NASZ PROGRAM? 

1) DLA TYCH KTÓRZY KUPILI SPRZĘT OD NIESOLIDNEGO SPRZEDAWCY
i otrzymali produkt nie zgodny z opisem, którego nie mogli zwrócić.

2) DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Którzy nie wiedzą gdzie szukać usterek i na co zwrócić uwagę.
Procedura wydania certyfikatu obejmuje kontrolę pełnej listy możliwych usterek.

3) DLA KLIENTÓW KTÓRZY CHCĄ MIEĆ GWARANCJE RZETELNOŚCI
Z możliwością zwrotu w sytuacji stwierdzenia niezgodności z opisem.

4) DLA KLIENTÓW NIE ŚLEDZĄCYCH RYNKU KITE
Chcących mieć pewność, że kupują sprzęt we właściwej cenie. 

 

Szukając analogi w branży samochodowej. Jeżeli nie znam się na motoryzacji, zdecydowanie wolę kupić CERTYFIKOWANE auto używane z salonu samochodowego, niż od handlarza czy osoby prywatnej. Jednocześnie będąc mechanikiem (ekspertem) znającym się na temacie kupię w salonie tylko wtedy gdy auto będzie w niższej cenie – gdyż sam sprawdzę stan i certyfikat salonu nie stanowi dla mnie dodatkowej wartości. Także wtedy gdy masz doświadczenie w branży KITE, które pozwoli Ci ocenić wartość latawca w kilka minut, jednak jeżeli będziesz chciał dochodzić swoich praw przed sądem, bo ktoś sprzeda Ci latawiec nie zgody z ustaleniami telefonicznymi (ustnymi), wtedy przyda Ci się  CERTYFIKAT KiteOffer.

 

W takim przypadku posiadając certyfikat wystarczy. że wyślesz pismo:

Odstępuję od zakupu z powodu nie zgodności towaru z opisem, załączam dowód w postaci CERTYFIKATU.

Opisując materiał latawca, na którym np.: nie zaznaczono poprzecznego szycia o długości 3 cm
Oczekiwania reklamacyjne: zwrotu gotówki lub obniżenie ceny towaru.

 

 

SZCZEGÓŁY:

Program KiteOffer GWARANTOWANE-UŻYWANE skierowany jest zarówno do SPRZEDAJĄCYCH jak i KUPUJĄCYCH sprzęt kitesurfingowy. KiteOffer w programie działa jako gwarant i pośrednik między osobami sprzedającymi, a kupującymi. 

Aby produkt został objęty PROGRAMEM musi:

# 1. Być fizycznie w magazynach KiteOffer we Wrocławiu lub na Helu

# 2. Posiadać CERTYFIKAT KiteOffer, który jest wydawany po przejściu szczegółowej kontroli jakości opisanej procedurami.

KiteOffer GWARANTUJE sprawdzenie, a w szczególności precyzyjne opisanie każdej usterki sprzętu i wskazanie jej na zdjęciu. Gwarancja obejmuje 7-dniową możliwość zwrotu, oraz 100% zwrot środków w przypadku niezgodności stanu faktycznego z certyfikatem. 

Objęcie programem GWARANTOWANE-UŻYWANE nie oznacza braku wad i uszkodzeń sprzętu, lecz pewność, że nie posiada on wad ukrytych. 

Od 2013 KiteOffer GWARANTOWANE-UŻYWANE jest rozszerzony o możliwość przyjęcia latawca w ROZLICZENIU (NATYCHMIASTOWA WYPŁATA), wówczas KiteOffer wypłaci Ci pieniądze w dniu przyjęcia latawca do programu, a nie dopiero po sprzedaży sprzętu. W rozliczeniu od 2013 roku przyjmujemy sprzęt marki F-ONE oraz LIQUID FORCE.

KiteOffer jest marką firmy XOFTO, która posiada działającą nieprzerwanie od 2000 roku szkołę kitesurfingu KiteOffer oraz pierwszy polski video blog – KiteVLOG.com. XOFTO jest także wyłącznym importerem na Polskę sprzętu F-one, Liquid-Force, C-skins oraz Manera. 

 

PRZYJĘCIE SPRZĘTU DO PROGRAMU:

Przyjęcie Twojego sprzętu do programu KiteOffer Gwarantowane - Używane objęte jest jednorazową opłatą, w wysokości: 100zł.

W ramach tej opłaty Twój sprzęt zostanie poddany dokładnym oględzinom i sfotografowany. Na koniec całego procesu wystawimy certyfikat z dokładnym opisem.

Również w ramach tej opłaty sprzęt będzie trafiał na portale aukcyjne, oraz na tablicę ogłoszeń w serwisach społecznościowych - od tego momentu nie musisz się martwić o sprzedaż, czy o kontakt z potencjalnym nowym właścicielem swojego latawca - my robimy to za Ciebie! Po sprzedaży Twojego sprzętu, odliczone zostanie 5% kwoty jako prowizja, a uzyskane środki możesz przeznaczyć na zakupy z dodatkowym rabatem w sklepie KiteOffer, lub odebrać je w formie gotówki. 

 

KONTAKT: komis@KiteOffer.com