LATAWCE

Latawiec F-ONE Bandit S3 | Flame/ Glacier

5 999 zł

SKU: 77221-0102-B

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Trzecia edycja wave'owego latawca. F-ONE Bandit S3 czyli maszyna do pływania wave, strapless freestyle i foil. W 2022 roku projektanci skupili się na udoskonalniu profilu latawca, jego sztywności i krawędzi spływu. Pionowy układ paneli i nowa konstrukcja krawędzi spływu wykonana z Dacronu 135g znacznie poprawiły kontrolę kształtu. Latawiec jest sztywniejszy, lżejszy i utrzymuje perfekcyjny kształt nawet w najtrudniejszych sztormowych warunkach. Nowy profil oferuje doskonałą stabilność, kontrolę oraz szybkie i intuicyjne prowadzenie. Kolekcja S3 wzbogacona została o latawiec w rozmiarze 11m2, który chrakteryzuje się niesamowitym dolnym zakresem wiatrowym, zachowując przy tym szybkość i sterowność mniejszych rozmiarów. 

CECHY PRODUKTU

  • Bardzo dobry drift
  • niesamowicie stabilny i przewidywalny w powietrzu
  • bardzo lekkie siły na barze
  • zwrotny i intuicyjny
  • Szeroki zakres wiatrowy 
  • łatwy restart
  • łatwy w kontroli przy dużej prędkości
  • świetnie odpuszcza szkwały,
  • nowy rozmiar  - 11m2. 

TECHNOLOGIE

delta c kiteoffer

Delta C-Shape

Kształt opatentowany przez F-One’ a daje świetną stabilność w powietrzu oraz reakcję na ruchy barem nawet przy maksymalnie zaciągniętym de-powerze. Kształt ten jest wypadkową najlepszej aerodynamiki latawca oraz maksymalizacji de-powera. Świetny zakres wiatrowy, łatwość stawiania latawca z wody oraz odpuszczanie szkwałów to cechy tej konstrukcji. Używana w latawcach od F-One od 12 lat.

technoforce kiteoffer

Materiał Technoforce

Jest to bardzo wytrzymały materiał poliestrowy o dużej gęstości, jest bardzo odporny na przetarcia, rozdarcia oraz rozerwanie pod wpływem dużych napięć.

auto relunch kiteoffer

Auto Relunch

W sytuacji kiedy latawiec leży tubą główną na wodzie, dzięki kształtowi Delta-C latawiec automatycznie ustawia się pionowo na tip i sunie na krawędź okna wiatrowego. Pozwala to na niesamowicie szybki i łatwy relaunch kite’a.

reactor valve

Reactor Valve

System pompowania latawców F-One od 2018 roku. Zapożyczony z desek SUP daje znacznie lepsze osiągi podczas pompowania i wypuszczania powietrza. Szeroka, wkręcana koncówka powoduje, że latawiec pompowany jest 40% szybciej. Jeden zawór służy zarówno jako deflate i inflate.

back line kiteoffer

Podpięcie linek sterujących

Wysokie podpięcie – latawiec na odpuszczonym barze jest bardziej zwrotny, spadają siły na barze.

 Niskie podpięcie – latawiec na odpuszczonym barze jest mniej zwrotny, wzrastają siły na barze.

one pump kiteoffer

One Pump

System, dzięki któremu napompujesz latawiec szybciej. Wygodny w momencie wymiany tub i serwisu.                                                                                                                     

krawędź spływu kiteoffer

Krawędź spływu

Krawędź spływu została zaprojektowana z zastosowaniem szyć pod różnymi kątami dzięki czemu zwiększa to jej żywotność. Na środku dacron został zastąpiony podwójną wartswą ripstopa, dzięki czemu latawiec jest lżejszy, a materiał równomiernie rozkłada napięcie na krawędzi dzięki czemu latawiec jest bardziej stabilny.

tipy latawca

Tipy latawca

Tipy krawędzi natarcia są odchudzone dzięki czemu latawiec ma mniejszy drag. Zastosowanie strapa powoduje, że linki bridle nie plączą się na tipach.

płaskie szycie

Połączenia panelowe

Mocne łączenie paneli materiału dzięki klejeniu, a później szyciu konkretnych elementów czaszy latawca.                                                    

vertical cut

Pionowe szycie tub poprzecznych

Tuby poprzeczne latawca są szyte pionowo dzięki czemu optymalizowany jest rozmiar tub oraz zabieg ten wzmacnia ich żywtoność.                                             

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2022

Tabela rozmiarow