KAMIZELKI I KASKI

WYPRZEDAŻ
 Manera Boom Vest Black

Manera Boom Vest Black

Cena promocyjna: 455 zł

Normalna cena: 569 zł

SKU: M-IVB-B

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Dzięki zastosowaniu pianki SHOTGUN oraz neoprenu o strukturze X10D kamizelka ochronna Manera Boom jednocześnie świenie ochrania ciała oraz jest bardzo wygodna. Zastosowanie specjalnej gumy anti-slip uniemożliwia podsuwaniu się kamizelki na ciele do góry, dzięki czemu zawsze zostaje w odpowiedniej pozycji. Kamizelka jest wykrojona specjalnie pod trapezy kitesurfingowe co daje niespotykany komfort podczas plywania na kite.

CECHY PRODUKTU

  • Zamek z przodu
  • Dopasowuje się do ciała ridera
  • Wykrojona pod trapez
  • Bardzo gruba pianka Shotgun
  • Powłoka ant-slip przeciwdziała podsuwaniu się

TECHNOLOGIE

shotgun

Pianka Shotgun

Pianka Shotgun charakteryzuje się większymi powietrznymi komórkami w środku swojej budowy co sprawia, że kamizelka daje świetny stosunek odporności na uderzenia do wagi całego produktu, która jest bardzo niska. 

anti slip

Powłoka Anti-slip

Na wysokości wycięcia pod trapez na całej długości kamizelki znajduje się powłoka anti slip, która przeciwdziała podsuwaniu się trapezu do góry dzięki zastosowaniu specjalnych żelowych wstawek.

harness zone

Harness Zone

Specjalnie zaprojektowany krój kamizelki daje miejsce na trapez. Taka budowa sprawia, że na wysokości trapezu nie ma pianki, co przecwidziała niewygodnemu użytkowaniu kamizelki i trapezu. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT Manera
ROCZNIK 2019

Polecane produkty: