Black Friday

Trapez Manera EXO 2018 | glicer alloy

989 zł

SKU: M-HEXOGB17

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Sprawdź recenzję --> TUTAJ

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Exo jest niewiarygodnie dopasowanym trapezem , który bezbłędnie wspiera i zabezpiecza dolną część kręgosłupa, dlatego będziesz w stanie spędzić na wodzie więcej czasu. Głównym zadaniem firmy Manera było stworzenie innowacyjnego trapezu w którym poczucie komfortu podczas pływanie jest jeszcze większe niż do tej pory. Współpraca z laboratorium naukowym zajmująca się ludzką motoryką, doprowadziła do równego rozłożenia sił na całą powierzchnię trapezu nie ingerując w obciążenia mięśni grzbietu.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi exo idealnie dopasowuje się do każdego ciała Ridera i zapewnia pełen zakres ruchu. Zastosowane technologie pozwoliły stworzyć niewiarygodnie komfortowy i wytrzymały trapez. Wszystkie zastosowane materiały są z najwyższej półki, dzięki czemu trapez Exo jest solidnie wykonany i bardzo wytrzymały. Podczas produkcji wykorzystano specjalną technologię, której zadaniem jest zapobieganie przesuwanie się haka trapezowego w górę. Dodatkowo posiada kilka miejsc podpinania lish’a dzięki czemu osoby prawo czy leworęczne będą mogły zawsze i bezproblemowo wpinać i wypinać lish’a.

CECHY PRODUKTU

  • Niesamowicie wygodny
  • Dopasowuje się do ciała ridera
  • Zapewnia 100% swobodę ruchów
  • Bardzo dobrze wspiera mięśnie kręgosłupa
  • Zapobiega przesuwaniu haka trapezowego do góry

TECHNOLOGIE

Seamless Neoprene Area

Aby chronić biodra przed jakimikolwiek obtarciami firma Manera tę część trapezu pokryła bezszwową warstwą neoprenu dodatkowo pokrytyą podwójną pianką w celu zwiększenia wygody i komfortu.

Seamless Neoprene Area

Aby chronić biodra przed jakimikolwiek obtarciami firma Manera tę część trapezu pokryła bezszwową warstwą neoprenu dodatkowo pokrytyą podwójną pianką w celu zwiększenia wygody i komfortu.

Manera Leash Release

Posiada zrywkę przy lewym i prawym biodrze, dlatego zarówno osoby lewo jak i praworęczne wyjdą bezpiecznie z każdej sytuacji. Leasha można zaczepić na jednej i drugiej stronie lub też na lince z tyłu trapezu, po której będzie się luźno przemieszczać.

Cocoon Concept

Trapez Exo został zaprojektowany na koncepcie kokonu, poszczególne elementy trapezu zostały od siebie oddzielone warstwami pianki o różnej gęstości. Dzięki temu rama trapezu rozkładająca siły rozkłada je równo po całej powierzchni nie angażując kręgosłupa a jednocześnie zwiększa komfort.

Downhold system

Najbardziej denerwującą rzeczą w trapezach jest hak, który przesuwa się do góry powodując dyskomfort i ucisk na żebra. Problem ten został rozwiązany poprzez asymetryczne zaczepienie, które ciągnie siły w dół. Zabezpieczony w oryginalnej pozycji hak nie unosi się ku górze.

Tuck Flaps

Dodatkowy system zabezpieczający hak trapezowy przed przesuwaniem się do góry. Po zaciągnięciu klapek przymocowanych do końca haku trapezu wchodzą na zakładkę do trapezu, po zaciśnięciu linek usztywniają połączenie trapezu z hakiem co gwarantuje brak niewygodnego unoszenia haka pod żebra.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT Manera
ROCZNIK 2018
RODZAJ TRAPEZU Lędźwiowy
PŁEĆ Unisex

Tabela rozmiarow