PIANKI DAMSKIE

Oneill Hyperfreak FZ 4.3mm 2019 | SeaGlass

1 119 zł

SKU: 5322-FT6

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Nowy damski Hyperfreak Front Zip został skonstruowany z bardzo lekkiego neoprenu TechnoButter 3 & TB3X, który teraz jeszcze lżejszy niż wcześniej i pochłania dużo mniej wody. Posiada wytrzymałe pady kolanowe Krypto, gładkie mankiety. Wykonany z dbałością o detale z lekkich i wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, jest kolejnym faworytem team’u O’Neilla.

CECHY PRODUKTU

  • Grubość 4.3 mm 
  • Lumbar Seamless Design - Bezszwowy panel lędźwiowy 
  • TechnoButter 3 – bardzo lekki i rociągliwy neopren
  • Bezszwowe ramię
  • Zminimalizowana ilość szwów do minimum

TECHNOLOGIE

oneill kiteoffer

Gluted & Blindsticted Seam Construction

Klejone i ślepo zakończone szwy przeciwdziałają jakiemukolwiek przepuszczaniu wody na łączeniach panelów neoprenowych. Panele są podwójnie szyte oraz potrójnie klejone co praktycznie minimalizuje do zera możliwość przecieku na łączeniach.

kiteoffer oneill

Double Superseal Neck

Ciepły podwójnie uszczelniany kołnierz. Wygodny materiał sprawia, że nie czuć go na skórze, jednocześnie dobrze chroni zamek przed poruszaniem się w dół.

kiteoffer oneill

FUZE - Front Upper Zip Entry

Rozwiązanie Oneilla sprawia oparte na opatentowanym przez nich systemie ZEN (Zip Entry System) powoduje, że zamek jest osadzony w taki sposób, że w ogóle go nie czuć, dodatkowo nie puszcza wody z racji zastosowania specjalnej bariery pod zamkiem. Woda gdy wpłynie pod zamek, ucieknie specjalnym odpływem. 

kiteoffer oneill

Krypto Knee Padz

Specjalnie wzmacniane miejsca na kolanach wzmacniają pianke w tym newralgicznym miejscu, jednocześnie absorbują udzerzenia w deskę.

oneill kiteoffer

Strategic Seamless Paddle Zone

Miejsca najbardziej narażone na ocieranie zostały zakryte neoprenem bez szwów, dzięki czemu pływając i padlując w wodzie nie powinieneś czuć pianki pod pachami.


Kieszonka na kluczyk

Dyskretna kieszonka służąca do schowania klucza podczas pływania ze specjalną pętelką, która przeciwdziała zgubieniu klucza.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT O'neill
ROCZNIK 2019
PŁEĆ Damska
SPOSÓB ZAPINANIA Front-Zip // zamek z przodu
GRUBOŚĆ NEOPRENU 4/3 mm
DŁUGOŚĆ NOGAWKI długa
DŁUGOŚĆ RĘKAWA długi

Tabela rozmiarow

Polecane produkty: