BLACK FRIDAY

WYPRZEDAŻ
 Pianka Manera X10D SS 2.2mm 2019 | Cascade Blue/Rust

Pianka Manera X10D SS 2.2mm 2019 | Cascade Blue/Rust

Cena promocyjna: 509 zł

Normalna cena: 849 zł

SKU: M-WMM22XSSCBRR-19

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Wszystkie pianki neoprenowe Manera zostały zaprojektowane w technologii 3D. Dzięki zastosowaniu tej innowacji metody to nie neopren dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do ciała, tylko cała pianka jest szyta do naturalnych kształtów człowieka, co sprawia, że neopren rozciąga się tylko podczas ruchów. Daje to poczucie swobody, które jest znacznie wyższe w porównaniu do innych pianek. Manera jest firmą prowadzoną przez prawdziwych pasjonatów i watermanów, dlatego świetnie nadaje się do wszystkich dyscyplin sportów surfingowych.

Łatwo się zgubić rozeznając grubości neoprenu oraz ich oznaczenia. 5mm, 4mm, 3mm itd. Dla wielu pianek są to oznaczenia, które niewiele mają wspólnego z komfortem cieplnym w praktyce, ponieważ jest różnica, gdy pianka ma 10% materiału grubego i 40% materiału cienkiego. Kupując piankę Manera chcemy być pewni, że płacisz za dobry produkt, dlatego kupując piankę o grubości np. 5/4/3 mm gwarantujemy Ci, że minimalnie 50% materiału użytego do budowy tego produktu ma grubość 5mm w najbardziej narażonych na wychłodzenie miejscach. Reszta pianki została zbudowana z materiałów 4mm i 3mm.

Pianka neopronowa Manera X10D została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu na wodzie. Pianka daje poczucie komfortu, lekkości i elastyczności, a także bardzo dobrze izoluje Twoje ciało od zimnej wody. Świetnie nadaje się do kitesurfingu pod różnymi postaciami, SUPa, a także surfingu. Przede wszystkim pianka podąża za Twoimi ruchami bez żadnych ograniczeń co sprawia, że nie czujesz jej na sobie. 

TECHNOLOGIE

triple x10d kiteoffer

Triple X10D

To co powszechnie nazywane jest neoprenem jest tak naprawdę kompozytem złożonym z trzech warstw. Rdzenia zbudowanego z właściwego neoprenu oraz dwóch warstw zewnętrznych zrobionych z jerseyu. Wykorzystanie tego typu materiału znajdziecie zarówno w piankach Magma jak i X10D.  


Strategic Structure

Pewne części pianki są szczególnie narażone na napięcia, zadrapania oraz nadmierne rozciąganie. W konstrukcji pianki zastosowano kilka rozwiązań, które sprawiają, że jest bardzo wytrzymała, np. unikanie szwów w miejscach najbardziej narażonych na roziąganie.

tape-kiteoffer

SD2 Tape

Odpowiednie panele pianki są ze sobą łączone oraz szyte za pomocą ‘ślepych szwów’. Dzięki temu igła podczas szycia nie przechodzi przez całość materiału co znacznie wzmacnia jej konstrukcję. Taśma zabezpieczająca szycia przed przeciekaniem jest nakładana za pomocą specjalnej maszyny, a nie klejona ręcznie dzięki czemu jest położona bardziej precyzyjnie. Taki sposób wzmacniania pianki podnosi jej wytrzymałość i żywotność.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT Manera
ROCZNIK 2019
PŁEĆ Męska
SPOSÓB ZAPINANIA Front-Zip // zamek z przodu
GRUBOŚĆ NEOPRENU 2/2 mm
DŁUGOŚĆ NOGAWKI krótka
DŁUGOŚĆ RĘKAWA krótki

Film produktu

Tabela rozmiarow