WYPRZEDAŻE

WYPRZEDAŻ
 Pianka Manera WMN Seafarer FZ 4/3mm 2021 | Pewter

Pianka Manera WMN Seafarer FZ 4/3mm 2021 | Pewter

Cena promocyjna: 919 zł

Normalna cena: 1 149 zł

SKU: 22211-3003

Dostępność: W magazynie

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Pianki neoprenowe Manera z roku na rok zyskują coraz większe uznanie w środowisku osób uprawiających różne sporty wodne. Sukces osiągają dzięki wysokiej jakości wykonania, wygodzie i dobrze dopracowanych detalach. 

Seafarer to nowość w kolekcji Manera. Najważniejszymi cechami pianki jest komfort, prostota i wytrzymałość. Seafarer to najlepszy stosunek ceny do jakości i wygody. Podobnie jak pozostałe pianki Manera zaprojektowany został w technologii 3D. Pianka wykonana jest z materiału Triplex Seafarer i dostępna jest w kilku wariantach. Długie pianki Seafarer dodatkowo docieplone zostały na plecach materiałem X10D Fleece, składającego się z mikro pętelek, które znakomicie ocieplają i szybko schną, dzięki dużej powierzchni parowania. Pianka po założeniu sprawia wrażenie cieńszej, niż w rzeczywistości jest i szybko zapominamy, że w ogóle mamy coś na sobie. 

Cechy pianki:

  • zapięcie typu Front Zip, 
  • grubość 4/3 mm - najbardziej uniwersalna grubość, 
  • wysoki komfort w przystępnej cenie 

TECHNOLOGIE

3D Desighn

3D Desighned

Perfekcyjny krój jest najważniejszy. Dobrze dopasowana pianka zapobiega wlewaniu się wody do wewnątrz i gromadzeniu się baniek powietrznych. Neopren jest trwały, bo rozciąga się tylko w momencie gdy wykonujemy ruch. Pianka jest komfortowa - brak niepotrzebnych ucisków, materiał nie zwija się na brzuchu, w łokciach i tylnej części kolan. 

seafarer structure

Triplex Seafarer

Triplex Seafarer jest niezawodny i wydajny. Kombinacja trzech materiałów zapewnia to, co najważnjesze jest w dobrej piance. Reflex Skin - ochrona, S Foam - izolacja, X10D Plus - ciepło i elastyczność.  

X10d fleece plus

X10D Fleece Plus

Odp X10D Fleece Plus to bardzo dobra ochrona izolacja termiczna okolic klatki piersiowej i pleców. Materiał bazuje na tysiącach pętelek tworzących barierę przeciwko  zimenj wodzie i powietrzu. Dodatkowo materiał ten jest o 22% lżejszy, niż klasyczny jersay.

sailing prints

Sailing Prints

Nadruki z gumowego materiału, który sprawia, że nadgarstki oraz kostki w piance są bardziej sztywne co pozwala, utrzymywać piankę w odpowiednim miejscu i przeciwdziała zawijaniu się materiału. Nadruki są na tyle elastyczne, żeby nie krępowały podczas ubierania pianki.

fusion cut

Fusion Cut 

Końcówki pianki zarówno na rękawach jak i nogawkach, zostały specjalnie ukształtowane, tak by przeciwdziałać wlewaniu się wody do środka i podwijaniu pianki. 

strategic structure

Strategic Structure 

Pewne części pianki są szczególnie narażone na napięcia, zadrapania oraz nadmierne rozciąganie. W konstrukcji pianki zastosowano kilka rozwiązań, które sprawiają, że jest bardzo wytrzymała, np. unikanie szwów w miejscach najbardziej narażonych na roziąganie.

GBS seams

GBS Seams- system ślepych szwów 

Warstwy neoprenu najpierw są klejone, a później szyte między sobą w technice ślepych szwów. Szycia tego rodzaju nie przekłówają neoprenu na wylot, dzięki czmu pianka jest szczelnijsza. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT Manera
ROCZNIK 2021
PŁEĆ Damska
SPOSÓB ZAPINANIA Front-Zip // zamek z przodu
GRUBOŚĆ NEOPRENU 4/3 mm
DŁUGOŚĆ NOGAWKI długa
DŁUGOŚĆ RĘKAWA długi

Tabela rozmiarow