Porada i ułatwienie

 

Porada eksperta

Jeżeli nie wiesz, jaki sprzęt będzie dla Ciebie odpowiedni, skorzystaj z naszego działu „Nauka i pomoc” - „Poradnik kupującego” lub skontaktuj się z ekspertem naszego sklepu, wszyscy pracownicy KiteOffer to osoby od lat związane z kitesurfingiem z doświadczeniem instruktorskim lub zawodniczym.
Możesz zadzwonić na numer 7 2000 4000 lub skorzystać z połączenia SKYPE. Podczas rozmowy pracownik może założyć Twoje konto i na bieżąco dodawać do Twojego koszyka produkty, o których rozmawiacie. Po rozmowie wystarczy jedynie przejść przez 4 kroki zamówienia.
Możesz być pewny, że pracownicy KiteOffer wiedzą, o czym mówią pod nosem mają CENTRUM TESTOWE KiteOffer z największą w Polsce bazą produktów testowych.

Dopasuj rozmiar - "zamów 2 - przymierz - 1 odeślij".

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rozmiar jest odpowiedni dla Ciebie, zamów 2 rozmiary przymierz w domu i odeślij do nas 1. Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji wpisz informacje w komentarzach do zamówienia. W zależności od wartości zamówienia możemy opłacić całość lub cześć kosztów odesłania 2 sztuki. Opłata za drugą sztukę zostanie odesłana na twoje konto, gdy tylko otrzymamy zwrot.