WYPOŻYCZALNIA

 

 

      
      
      
      
      

 

Wypożyczalnia kitesurfingowa – wynajem sprzętu kite i nie tylko

Zakup sprzętu to poważna decyzja i niemały wydatek. Chcesz przetestować jedną z dostępnych w naszym asortymencie desek czy latawców lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z kitesurfingiem? Nasza wypożyczalnia kitesurfingowa jest dla Ciebie! Oferujemy wygodną formę wysyłkową – sprzęt możesz wybrać online, po czym przywiezie go do Ciebie i po okresie wynajmu odbierze kurier. Co więcej, jeśli po wypożyczeniu zdecydujesz się na zakup sprzętu w KiteOffer, zwrócimy Ci nawet 50% ceny za wynajem.

Deski twin-tip i wave, latawce kitesurfingowe, akcesoria, komplety – wynajem

KiteOffer Rent to szeroka oferta najnowszego, najwyższej klasy sprzętu do kitesurfingu, który możesz wypożyczyć na dowolny okres w przystępnych cenach. Wypożyczając sprzęt od nas, możesz nie tylko sprawdzić jego możliwości i dopasowanie do swojego stylu pływania, ale też zapewnić sobie o wiele większą wolność i wygodę niż przy wypożyczaniu z bazy. Możesz bowiem korzystać z niego o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, problemu nie stanowi więc testowanie różnych spotów czy czekanie na to, aż konkretny sprzęt zwolni się w wypożyczalni stacjonarnej.

Na wynajem oferujemy najnowsze modele sprzętu dostępnego w naszym sklepie. Chcesz przetestować latawiec Bandit XI od F-One? Nie ma problemu! W ofercie także m.in. latawce Liquid Force, deski twin-tip, deski wave oraz deski SUP – Stand Up Paddle z wiosłem w komplecie. Ponadto trapezy Manera pianki neoprenowe oraz kompletne zestawy sprzętu wraz z quiverem w niezwykle korzystnych cenach. Chcesz uniknąć dodatkowych opłat za ponadwymiarowy bagaż? W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz również rozkładane deski typu split, które charakteryzuje niewielki rozmiar po złożeniu.

Możesz wybierać spośród modeli w dowolnych rozmiarach i o wybranym przeznaczeniu. Jeśli nie jesteś pewien, na jakie parametry postawić, napisz do nas! Poznając Twoją wagę, wzrost, poziom umiejętności, cel, kierunek i termin wyjazdu, jesteśmy w stanie pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszy sprzęt. Prześlemy go do Ciebie tuż przed wyjazdem, biorąc pod uwagę prognozowane warunki pogodowe. Czy to nie rewelacyjna oferta? Zapraszamy!