ZESTAWY KITE FOIL

Zestaw kite foil F-One IC6 950 V3

4 219 zł

SKU: IC6-A-V3

Dostępność: W magazynie

Cena obejmuje zestaw: przednie skrzydło, fuselage, maszt, stabilizator oraz pokrowce na skrzydła. Cały zestaw gotowy do montażu do deski.

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Kolejna edycja kultowego już foila F-One IC6 V3. Przedania lotka i stabilizator wykonane zostały w technologi wtryskiwanego karbonu, dzieki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na drobne wgniecenia i pęknięcia, co w głównej mierze odróżnia je od karbonu. Rozwój technologi pozwolił na powiększenie przedniegio skrzydła i na 2020 roku jest one w rozmiarze 950cm2. Taka powierzchnia zapewnia maksymalną kontrole i stabilność lewitacji. IC6 V3 ma również nowy sposób łączenia fuselagu z lotką - cztery śruby wkręceane od dołu utrzymują doskonałą sztywność i zapobiegają zapiekaniu się zestawu. 

IC6 to bardzo intuicyjny i stabilny foil, dlatego idealnie nadaję się jako pierwszy zestaw. Charakteryzuje się progresywnym startem, a samo pływanie przebiega bez jakichkolwiek zakłóceń. Bardzo przyjazny zestaw do nauki zwrotów i bardziej skomplikowanych manewrów. 

CECHY PRODUKTU

  • bardzo przystępny z dużym potencjałem progresu nauki pływania
  • idealny jako pierwszy zestaw do nauki Kitefoila
  • wszechstronny, przewidywalny i intuicyjny
  • przystosowany do wszystkich desek kitefoil - możliwość dobrania palet przyłączeniowych (Plate, KF, Deep KF, Tuttle)
  • wiele możliwości zastosowania
  • powierzchnia przedniego skrzyła 950cm2
  • niska waga zestawu (3,8 kg z masztem 75cm) 
  • odporny na wgniecenia i uszkodzenia materiał IC6
  • łatwość i szybkość montażu 

TECHNOLOGIE

injected carbon

Injected Carbon

IC6 - technologia wtryskiwanego carbonu, czyli połaczenie jego włókien z materiałem kompozytowym w celu wtłocznia go pod ciśnieniem do odpowiedniej formy.
W foilach F-One technologia ta wykorzystywana jest do przedniego skrzydła oraz tylnej lotki - stabilizatora. Otrzymane części charakteryzują się twardośćią i sztywnośćia klasycznego carbonu przy zachowaniu odporności na wgniecenia i ekstremalną wytrzymałością materiału bazowego, jednocześnie znacznie obniżając cenę całego zestawu.

front wing

Przednie skrzydło

Przednie skrzydło mocowane do fuslage przy pomocy czterech śrub. 

- materiał IC6 z aluminiowym rdzeniem zapewnia precyzjne połaczenie z fuselagem jedną śrubą
- powierzchnia 950cm2
- waga 1,33kg

masts

Wymienialne Maszty

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały precyzyjnie odlane z jednego kawałka aluminium zapewniając przyjemne uczucie lewitacji bez zbędnych zakłócen przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałosci.  Wszystkie maszty aluminiowe są kompatybilne i są dostępne w pięciu długościach: 45 cm / 55 cm / 65 cm / 75 cm / 85 cm / 95 cm 

stabilizator

Stabilizator

Stabilizator - tylna lotka jest uzupełnieniem przedniego skrzydła i całego zestawu. Jego powierzchnia to 300cm2, które zapewniają fantastyczną kontrole w każdej sytuacji. Zrobiony w technologii wtryskiwanego karbonu.

alu parts

Części Alumium

 Wszystkie aluminiowe części foili F-One za wyjątkiem masztów są wycinane na maszynie CNC dzięki czemu dokładność elementów sięga 0,2 mm. 

fuselage

Fuselage

- materiał Aluminium 6061
- długość 70 cm
- waga 180 gr

top parts

Top Parts

Górna część masztu połączona jest do deski za pomocą specjalnej płyty różnej w zależnośći od typu deski i skrzynki w niej zamonotowanej. Dostępne są: szyna - plate, KF box, Deep KF box, Tuttle box.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2020