ZESTAWY WING FOIL

Zestaw Surf/ Wing/ SUP foil F-One Gravity 1800 FCT

4 499 zł

SKU: 77217-0830

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Cena obejmuje zestaw: przednie skrzydło, fuselage, maszt, stabilizator, titan foot, foot plate oraz pokrowce na skrzydła. Cały zestaw gotowy do montażu do deski.

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Zestaw foil Surf/SUP/Wing Gravity FCT 1800 to idealny komplet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z lewitacją na deskach tego typu. Duża powierzchnia przedniej lotki nadaje zestawowi cechy łatwego startu oraz stabilnej lewitacji na małej i średniej fali. Dodatkowo zestaw ten idealnie nadaje się do pompowania na płaskiej wodzie. Odpowiednio wyprofilowane i pochylona przednia lotka sprawia, że skrzyło jest zwrotne przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności. Jest to skrzydło przystosowane do najmniejszych fal.

FCT to technologia polegająca na modelowaniu z formy piankowego rdzenia foila, a następnie wzmacnianie go kolejnymi warstwami włókna szklanego i powłoką ochronną od góry. Tego typu foile są nieco cięższe niż karbon, ale bardziej odporne na uderzenia, a ich cena jest bardzo zbalansowana.

 

 

CECHY PRODUKTU

  • foil wykonany w technologii FCT z aluminiowym masztem,
  • bardzo przystępny z dużym potencjałem progresu nauki pływania,
  • idealny jako pierwszy zestaw do nauki Surfoil, SUPfoil oraz WINGfoil,
  • wszechstronny, przewidywalny i intuicyjny,
  • powierzchnia przedniego skrzyła 1760 cm2
  • niska waga zestawu (4,7kg z aluminiowym masztem 75cm), 
  • łatwość i szybkość montażu

  

TECHNOLOGIE

gravity-1200-kiteoffer

Foil Compression Technology

Technologia foil compression to innowacja F-one, która polega na dużej odporności mechanicznej. Nawet foile dużych rozmiarów są odporne na towarzyszące pływaniu obciążenia deformujące.  

pre-preg-karbon

Fusion Link

Technologia fusion umożliwia doskonałe połączenie. Kadłub jest przykręcony do przedniego skrzydła za pomocą śrub 4 x M6 - 14 mm, dzięki czemu geometria połączenia zapewnia bardzo solidny i sztywny montaż.


Aluminium

Wszystkie aluminiowe części foili F-One za wyjątkiem masztów są wycinane na maszynie CNC dzięki czemu dokładność elementów sięga 0,2 mm.

masts

Wymienialne Maszty

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały precyzyjnie odlane z jednego kawałka aluminium zapewniając przyjemne uczucie lewitacji bez zbędnych zakłóceń przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałości.  Wszystkie maszty aluminiowe są kompatybilne i są dostępne w sześciu długościach: 45 cm / 55 cm / 65 cm / 75 cm / 85 cm / 95 cm.

 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2021