ZESTAWY WING FOIL

Zestaw Surf/ Wing/ SUP Foil F-One Gravity Carbon 1800 V3 (alu maszt)

7 199 zł

SKU: GC1800-A-V3

Dostępność: W magazynie

Cena obejmuje zestaw: przednie skrzydło, fuselage, maszt, stabilizator, titan foot, foot plate oraz pokrowce na skrzydła. Cały zestaw gotowy do montażu do deski.

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Zestaw foil Surf/SUP/Wing Gravity to idealny komplet dla osób rozpoczynających swoją przygodę z lewitacją na deskach tego typu. Duża powierzchnia przedniej lotki nadaje zestawowi cechy łatwego startu oraz stabilnej lewitacji na małej i średniej fali. Dodatkowo zestaw ten idealnie nadaje się do pompowania na płaskiej wodzie. Odpowiednio wyprofilowane i pochylona przednia lotka sprawia, że skrzyło jest zwrotne przy jednoczesnym zachowaniu dużej stabilności. Jest to skrzydło przystosowane do najmniejszych fal.

 

CECHY PRODUKTU

  • karbonowy foil z aluminiowym masztem,
  • bardzo przystępny z dużym potencjałem progresu nauki pływania,
  • idealny jako pierwszy zestaw do nauki Surfoil, SUPfoil oraz WINGfoil,
  • wszechstronny, przewidywalny i intuicyjny,
  • powierzchnia przedniego skrzyła 1760 cm2
  • niska waga zestawu (4,31kg z aluminiowym masztem 75cm)
  • łatwość i szybkość montażu

  

TECHNOLOGIE

gravity-1200-kiteoffer

Przednia lotka

Przednia lotka zotała w całości zbudowana z karbonu w technologii Pre-Preg. Powierzchnia 1760 cm2 świetnie nadaje się do pływania na surfingu,SUPie oraz Wingu, a także do pompowania na płaskiej wodzie. Lotka jest zintergrowana z elementem dwuczęściowego kila, który dla większych skrzydeł musi być zintegrowany przeciwdziałając złamaniu. Apect Ratio: 4.6, waga 1,95kg, span 90cm.  

pre-preg-karbon

Technologia Pre-Preg

Technologia używana do łączenia żywicy epoksydowej z włóknami węglowymi, która charakteryzuje się najlepszym połączeniem tych dwóch materiałów. Materiał jest przechowywany w specjalnych zimnych pokojach i łączony przy temperaturze 120 stopni Celsjusza. Takie zabiegi nadają materiałowi najniższą wagę i bardzo dużą wytrzymałość.


Stabilizator

Stabilizator - tylna lotka jest uzupełnieniem przedniego skrzydła i całego zestawu. Jego powierzchnia to 300cm2, które zapewniają fantastyczną kontrole w każdej sytuacji. Zrobiony w technologii pre-preg.

alu-patrs

Titan Connection

Elementy wyprodukowane na maszynie CNC idealnie do siebie pasują, nadając zestawowi perekcyjne połączenie dzięki temu woda, która opływa zestaw nie wpada w wibracje. W tym zestawie istniej możliwość wymiany masztu na aluminiowy z podpięciem TITAN. 

masts

Wymienialne Maszty

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały precyzyjnie odlane z jednego kawałka aluminium zapewniając przyjemne uczucie lewitacji bez zbędnych zakłócen przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałosci.  Wszystkie maszty aluminiowe są kompatybilne i są dostępne w sześciu długościach: 45 cm / 55 cm / 65 cm / 75 cm / 85 cm / 95 cm.

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2020