ZESTAWY WING FOIL

Zestaw Surf/ Wing/ SUP Foil F-One Phantom Carbon 1780 V3

10 100 zł

SKU: PC1780-C-V3

Dostępność: W magazynie

Cena obejmuje zestaw: przednie skrzydło, fuselage, maszt, stabilizator oraz pokrowce na skrzydła. Cały zestaw gotowy do montażu do deski.

* Wymagane pola

Opis

Szczegóły

Zestaw foil Surf/ SUP/ Wing Phantom 1780 Carbon to hydrofoil zaprojektowany by pompować bez wysiłku i z największą łatwością pływać po każdego rodzaju falach- nawet tych które nigdy się nie złamią. Foile z lini Phantom oferują wysoką predkość i znakomite właściwości pływania downwind. Zestaw w 100% wykonany z carbonu w technologi pre- preg. 

CECHY PRODUKTU

  • 100% carbon - foil + maszt 
  • idealna maszyna do pompowania i pływania downwind,
  • rozwija dużą prędkość,
  • niska waga zestawu (3,7 kg z karbonowym masztem 75cm)
  • przystosowany do SUP, Surf i Wing Foila,
  • powierzchnia przedniego skrzyła 1780 cm2,
  • tylna lotka- C275 Surf pre prec carbon,
  • łatwość i szybkość montażu.

TECHNOLOGIE

gravity-1200-kiteoffer

Przednia lotka

Przednia lotka zotała w całości zbudowana z karbonu w technologii Pre-Preg. Powierzchnia 1780 cm2 świetnie nadaje się do pływania na surfingu,SUPie oraz Wingu, a także do pompowania na płaskiej wodzie. Lotka jest zintergrowana z elementem dwuczęściowego kila, który dla większych skrzydeł musi być zintegrowany przeciwdziałając złamaniu. Apect Ratio: 6.4, waga 1,9kg, span 1070cm.  

pre-preg-karbon

Technologia Pre-Preg

Technologia używana do łączenia żywicy epoksydowej z włóknami węglowymi, która charakteryzuje się najlepszym połączeniem tych dwóch materiałów. Materiał jest przechowywany w specjalnych zimnych pokojach i łączony przy temperaturze 120 stopni Celsjusza. Takie zabiegi nadają materiałowi najniższą wagę i bardzo dużą wytrzymałość.


Stabilizator

Stabilizator - tylna lotka jest uzupełnieniem przedniego skrzydła i całego zestawu. Jego powierzchnia to 275cm2, które zapewniają fantastyczną kontrolę w każdej sytuacji. Zrobiony w technologii pre-preg.

alu-patrs

Titan Connection

Elementy wyprodukowane na maszynie CNC idealnie do siebie pasują, nadając zestawowi perfekcyjne połączenie dzięki temu woda, która opływa zestaw nie wpada w wibracje. W tym zestawie istniej możliwość wymiany masztu na aluminiowy z podpięciem TITAN. 

masts

Wymienialne Maszty

Wszystkie maszty marki F-One mogą zostać zastosowane do wszystkich dyscyplin: foil, kite, surf, SUP, czy windsurfing. Zostały wykonane w 100% z carbonu w technologi pre preg. Dostępne w trzech długościach: 75, 85 i 105cm.  Maszt pasuje do każdego rodzaju deski wyposarzonej w gniazdo TWIN TRACK (160×90mm) i do foila z podłączeniem fuslage typu TITAN. 

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe

PRODUCENT F-one
ROCZNIK 2020